



13 100 ₴
Умивальник "Арія L" - це приклад поєднання стилю і лаконічності, простоти і розкоші. Зручна чаша прямокутної форми відмінно впишеться в будь-який дизайн ванної кімнати, підкреслить деталі і наповнить ванну кімнату затишком і стилем. В умивальнику «Арія» чаша може розташовуватися з правого або з лівого боку стільниці, що допоможе знайти Вам ідеальне рішення під Ваші потреби.
Основні переваги виробів з штучного каменю:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNAIL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | Зліва |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Напівп'єдестал | Ні |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |