

10 850 ₴
Вишуканий стиль і бездоганна якість - змішувач для раковини
GROHE Essence з високим виливом та водозберігаючими функціями.
Створений з видатним високим виливом та матовою поверхнею кольору "дамаська сталь", цей змішувач GROHE Essence для раковини з донним клапаном відмінно підійде до інтер'єру будь-якої сучасної ванної.
Змішувач оснащений передовими технологіями GROHE.
Управління водою чітке і просте, завдяки керамічному картриджу GROHE SilkMove.
Технологія GROHE EcoJoy обмежує витрату води до 5,7 л / хв, що економить як воду, так і гроші.
Ви також зможете відрегулювати кут повороту змішувача - зафіксувати вилив в точці 0, обмежити діапазон повороту до 150 або насолоджуватися зручністю повороту в 360 градусів.
Ви навіть можете відрегулювати кут аератора GROHE AquaGuide відповідно до контурів вашої раковини, щоб уникнути бризок.
Простий монтаж на один отвір за допомогою системи установки GROHE QuickFix Plus скорочує час монтажу на 50%!
Один з найбільш популярних змішувачів для раковини,
цей змішувач прекрасно поєднується з іншими продуктами з лінійки Essence в кольорі дамаська сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 127 мм |
| Висота виливу | 211 мм |
| Висота | 244 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |