









17 678 ₴
Гідромасажний бокс Lidz Tani SBM90x90.SAT.HIGH.FR Frost є вдалою альтернативою ванній для сучасного санвузла. Кутова конструкція боксу дозволить комплексно вирішити питання душових процедур та заощадити простір. Бокс складається зі скляних дверей, акрилового піддону, скляних задніх стінок та кришки, ручного та верхнього душу та зручної полиці. Функція гідромасажу робить водні процедури ще приємнішими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Матові |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Повностінне |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2160 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |