








17 678 ₴
Гідромасажний бокс Lidz Tani SBM90x90.SAT.HIGH.GR є вдалою альтернативою ванни для сучасного санвузла. Він складається з акрилового піддону, скляних розсувних дверей, скляних задніх стінок та кришки, а також душового гарнітуру з гідромасажними форсунками та зручною полицею. Кутова конструкція боксу розширить можливості для сміливих дизайнерських рішень та суттєво заощадить місце у санвузлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Тоновані |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Повностінне |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2160 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |