









17 020 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Виконання стінок | Тоновані |
| Тип кабіни | Закрита |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота піддону | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2150 cм |
| Товщина стінок | 4 |