

7 509 ₴
Дана модель душового піддону TAKO SLIM стане ідеальним доповненням до п’ятикутних кабін CERSANIT. Висота піддона 4 см дозволяє встановити його на підлогу або врівень з плиткою. Відсутність видимих країв завдяки глибині лише в 1,2 см та злив, прихований під магнітною заглушкою, створюють візуальне враження однорідної площини. Піддон виготовлений з високоякісного акрилу з додаванням ультрафіолетового стабілізатора для довготривалої білизни поверхні. Завдяки подвійному армуванню піддон витримує навантаження до 250 кг. В комплекті із піддоном йде сифон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Форма піддону | П'ятикутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |
| Сіфон | Так |