

19 079 ₴
JOTA — це колекція безкаркасних кабін, яка пропонує безліч функціональних рішень для користувача. Петлі врівень за склом роблять кабіну легкою для чищення. Функція підйому скла при відкритті дверей захистить підлогу від можливого пошкодження, а покриття CleanPro додатково полегшує процес очищення кабіни від забруднень та бруду. Металева ручка, суцільні настінні профілі, можливість встановлення прямо на підлогу - ще одні з переваг цього виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Тристінна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Багатогранна |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |