

3 829 ₴
Асортиментна лінійка нижніх тумб, які гармонійно поєднуються з меблевими умивальниками та моделями для встановлення на стільниці, представлена також і тумбами для установки під стільницю різної ширини та з різною функціональністю. Усі шафки оснащені системою плавного закриття Soft Close. Меблі виготовлені з використанням технології AQUASAFE. Завдяки додатковому протигрибковому просоченню та збільшеній щільності ДСП, вони більш стійкі до поглинання поверхнею води та до підвищеної вологості у ванній кімнаті. Фасади та корпусна частина в білому кольорі мають лаковане покриття, яке легко миється. Меблі виготовлені з деревини, яка має сертифікат FSC Mixed Credit, як важливий показник екологічності та дотримання вимог контролю ринку сировини. Важливо звернути увагу, що тумби продаються без ручок. Для можливості створення індивідуального дизайну на вибір представлені ручки в трьох кольорах: сріблі, золоті та чорному кольорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Дверка | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 492 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Висота | 551 мм |