





17 339 ₴
Душовий бокс Lidz Tani SB90x90.SAT.LOW.FR Frost є вдалою альтернативою ванни для сучасного санвузла. Кутова конструкція боксу дозволить комплексно вирішити питання душових процедур та заощадити простір. Бокс складається зі скляних дверей, акрилового піддону, скляних задніх стінок та кришки, ручного та верхнього душу та зручної полиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Матові |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Двухстенное |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2130 мм |
| Висота піддону | 140 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |