-22%




4 893 ₴
3 830 ₴
З розмірами 600х500х210мм та розміром чаші 530х350х210мм, ця мийка стане ідеальним рішенням для будь-якої кухні, надаючи достатньо простору для миття та обробки продуктів. Виготовлена з високоякісного нержавіючого металу SUS201 та з товщиною сталі 3,0/0,8мм, вона гарантує міцність та довговічність.
Кухонна мийка обладнана двома отворами під змішувач та дозатор, що забезпечує зручність використання. Підставка для ножів додає практичності та організованості вашому робочому простору.
Куди зникає вода з підставки для ножів?
Вона не залишається там! Завдяки підключенню до сифона, вона одразу відтікає в трубу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Хром |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип поверхні | Глянцева |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 210 мм |
| Ширина мийки | 350 мм |
| Довжина мийки | 530 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Ні |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування крила | Без крила |
| Дозатор мийного засобу | Ні |