-25%


4 383 ₴
3 280 ₴
Цей рукомийник виготовлений з високоякісного металу та пластику чорного кольору, що надає йому елегантний вигляд, який пасуватиме до будь-якого інтер'єру.
З висотою змішувача 225 мм і довжиною виливу 130 мм, цей рукомийник ідеально підходить для будь-якого розміру ванної кімнати. Його висота від основи до носика становить 175 мм, забезпечуючи зручність в користуванні для всієї вашої родини.
Особливістю цього рукомийника є висувний тип виливу, який дозволяє регулювати ступінь направленості води зручним для вас способом. Ви будете вражені не лише його стильним дизайном, але й практичністю та зручністю в користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Так |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Висота виливу | 175 мм |
| Висота | 225 мм |