




1 171 ₴
Змішувач для раковини Lidz Wawel 001 LDWAW001BLA45392 виготовлений із цинку в чорному кольорі з матовою поверхнею. Інтенсивність водного потоку та температура регулюються за допомогою переміщення важеля. Виріб кріпиться врізним способом за допомогою гнучкого підведення та кріплень, які комплектуються разом з ним в одне вантажне місце.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Висота виливу | 72 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |