

3 312 ₴
Раковина-чаша Mixxus Premium Diverse-0101 MP6484 шириною 49 см призначена для встановлення на стільницю та має оригінальну форму прямокутника з плавно заокругленими краями. Сама раковина виготовлена з кераміки і має чудове біле глазуроване покриття, яке надає виробу виняткового вигляду і легко чиститься.
Тонкі борти умивальника та велика глибина утворюють досить простору чашу для комфортного використання. Дно раковини має невеликий ухил до центру, щоб вода швидко йшла у зливний отвір. Такий тип раковин може комбінуватися з високими змішувачами, які встановлюють поруч на стільниці, або зі змішувачами прихованого настінного монтажу. У раковині немає переливного отвору, що потрібно враховувати під час підбору донного клапана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 490 мм |