

3 623 ₴
Раковина на стільницю Mixxus Premium Quadro-0202 MP6479 шириною 60 см має прямокутну форму і всередині розділена на дві частини: простору чашу та поличку вздовж дальньої стінки на якій розміщено отвір під змішувач та місце для мила, аксесуарів чи інших дрібниць. Умивальник виготовлений з першокласної кераміки та покритий глянсовою білою глазур'ю, яка надає ідеального зовнішнього вигляду і значно спрощує догляд за виробом.
Завдяки прямокутній формі, тонким бортикам та достатній глибині ви отримуєте великий комфортний простір. Також бортики допомагають уникнути розбризкування води за межі умивальника. Дно раковини плавно ухиляється до зливного отвору, щоб вода не застоювалася та не висихала на поверхні. До таких раковин підходять змішувачі середньої стандартної висоти. Перелив забезпечує безпеку від випадкового затоплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 600 мм |