

2 622 ₴
Кругла раковина-чаша Mixxus Premium Topper-0101 MP6489 діаметром 36 см виконана з кераміки найвищої якості та покрита глянсовою білою глазур'ю, яка захищає виріб від вологи та забруднень завдяки своїй непористій структурі. Встановлюється ця раковина на стільницю і має висоту бортиків 12 см. Раковина має тонкі борти, які дозволяють утворити містку чашу. Дно раковини має невеликий ухил до самого центу - зливного отвору, щоб вода швидко йшла і не висихала на поверхні.
Так як раковина не має спеціального отвору для змішувача, то її потрібно комбінувати або з високою моделлю, або з сучасними змішувачами прихованого настінного монтажу. Донний клапан потрібно підбирати, виходячи з того, що в раковині немає переливу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 355 мм |