


7 999 ₴
Умивальники на стільницю – це унікальна пропозиція в асортименті продукції MODUO, представлена вишуканими овальними, прямокутними та асиметричними формами, які ідеально впишуться в сучасний інтер’єр. Умивальники можна розміщувати на стільниці в різних комбінаціях тумб та, завдяки різним формам та розмірам, встановлювати як у невеликих туалетах та ванних кімнатах, так і у приміщеннях з великою площею. Вони чудово поєднуються зі стільницями з каменю чи дерева та стануть справжньою окрасою ванної кімнати.
Портфоліо умивальників на стільницю MODUO поповнилося моделями в антрацитовому кольорі – новинками, які відповідають найактуальнішим архітектурним тенденціям та очікуванням покупців з найвишуканішими смаками. Матовий антрацит – золота середина між графітом та чорним кольором, він ідеально підійде для облаштування сучасних інтерє’рів та підкреслить їх вишуканість. Він ідеально поєднується з білими елементами сантехніки, а також хромом, золотом, сірим або бронзою.
Характеристики умивальника на стільницю:
- ширина × глибина × висота (см): 44 × 35,5 × 15
- виготовлений з якісної шамотної кераміки
- товщина стінок 8 мм
- 100% глазуроване покриття
- встановлюється на стільницю з тумбою з колекцій CREA, LARGA, MODUO, VIRGO
- можна доукомлпектувати клапаном в антрацитовому кольорі K116-109.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Нестандартна |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 440 мм |