





2 882 ₴
Раковина-чаша Qtap Owl з донним клапаном QT1911K53W стає все більш популярним та затребуваним варіантом у сучасних ванних кімнатах. Вона встановлюється на стільницю або тумбу, тим не займає місце всередині них, проте підводи приховані. Раковина не обладнана отвором під змішувач, але він буде більш привабливим виглядати на стіні або поруч на стільниці. В останньому варіанті рекомендуємо звернути свою увагу на змішувач із високим виливом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Комплектація | |
| Напівп'єдестал | Ні |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |