-15%


13 196 ₴
11 217 ₴
Відчуйте справжню розкіш із душовою стінкою IMPRESE WALK-IN! Прозоре скло завтовшки 6 мм створює відчуття простору та легкості у вашій ванній.
Ця стінка висотою 2000 мм та шириною 1000 мм ідеально підходить для будь-якого інтер'єру, надаючи сучасного та стильного вигляду.
Завдяки хромованому профілю та надійному утримувачу, ви отримуєте не тільки естетичний вигляд, але й високу функціональність та довговічність.
Комплект поставки включає стінку, профіль та тримач, що робить монтаж простим та швидким.
• Бренд: IMPRESE
• Висота, мм: 2000
• Ширина, мм: 1000
• Колір скла: прозорий
• Колір профілю: хром
• Комплект поставки: стінка, профіль, тримач
• Матеріал упаковки: картон
• Товщина скла, мм: 6
• Основний матеріал виробу: скло
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Піддон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 2000 мм |