-10%
3 496 ₴
3 146 ₴
• Серія: I-form
• Форма: округлений прямокутник
• Монтаж: накладний
• Перелив: ні
• Висота, мм: 140
• Ширина, мм: 405
• Глибина, мм: 505
• Комплект поставки: умивальник
• Матеріал упаковки: картон
• Тип установки змішувача: на умивальник
• Основний матеріал виробу: санфаянс
• Основний колір/тип покриття: білий/глянцевий
• Кількість отворів під змішувач: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Санфаянс |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 390 мм |