





3 525 ₴
Раковина-чаша Qtap Aquarius 465x375x115 White QT21116302W стає все більш популярним і затребуваним варіантом у сучасних ванних кімнатах. Вона встановлюється на стільницю або тумбу, тому не займає місце всередині них, а підводи приховані. Виріб виконаний із якісної кераміки білого кольору. Раковина не обладнана отвором під змішувач, але він буде привабливо виглядати на стіні або поряд на стільниці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Комплектація | |
| Напівп'єдестал | Ні |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |