





4 064 ₴
Раковина-чаша Qtap Stork QT15116137W - популярний та затребуваний варіант раковин у сучасних ванних кімнатах. Виріб встановлюється на стільницю або тумбу, тому не займає місце всередині них, а підводи приховані. Раковина обладнана отвором під змішувач, виготовлена з високоякісної кераміки білого кольору з приємним глянцевим блиском. Сифон купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | Зліва |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Комплектація | |
| Напівп'єдестал | Ні |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |