

2 399 ₴
Змішувач для раковини Qtap Presto QTPRE270CRW45576 у кольорі Chrome/White відрізняється сучасним дизайном і поєднує елегантність із високою функціональністю. Компактний та стильний, він стане чудовим доповненням до інтер'єру вашої ванної кімнати. Білий колір із хромованими акцентами надає виробу вишуканого вигляду, ідеально підходить для сучасних інтер'єрів. Змішувач оснащений зручним важелем, що дозволяє легко регулювати потік та температуру води. Надійні матеріали та якісна збірка забезпечують довговічність і комфортне використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 121 мм |
| Висота виливу | 97 мм |
| Висота | 155 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |