-22%
2 600 ₴
2 031 ₴
Змішувач для раковини Qtap Swan Cascada QTSWA270CRW45568 виконаний у стильному поєднанні Chrome/White та відрізняється сучасним каскадним дизайном, що створює ефект водоспаду. Його елегантний зовнішній вигляд із квадратними формами ідеально доповнить інтер'єр вашої ванної кімнати, додавши нотку розкоші та модерну. Зручний важіль забезпечує легкість управління потоком і температурою води, а високоякісні матеріали гарантують довговічність та стійкість до корозії. Цей змішувач стане чудовим вибором для тих, хто цінує як функціональність, так і естетику в оформленні ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Безконтактний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 128 мм |
| Висота виливу | 110 мм |
| Висота | 178 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |