





3 726 ₴
Раковина Qtap Nando LT 500х420х120 White QT12116146AW має ергономічну форму, виконана з якісної кераміки білого кольору з отворами для змішувача та переливу. Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріплень, що входять до комплектації. На зручній пристінній поверхні раковини можна зберігати аксесуари та приладдя. Сифон для раковини набувається окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 130 мм |