





13 990 ₴
Для поціновувачів сучасного та індивідуального стилю компанія NAVIN пропонує дизайнерські вертикальні радіатори Calidum 3-17 785х600, виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі та оброблені всередині антикорозійним захистом.
Дизайнерські вертикальні радіатори Calidum 3-17 - відрізняються не тільки естетично привабливим зовнішнім виглядом, але й рядом функціональних переваг:
Швидке нагрівання: завдяки передовим технологіям, наші радіатори швидко досягають робочої температури та забезпечують комфорт у вашому приміщенні.
Відмінне співвідношення ціни та якості, що робить наші вироби доступними для широкого кола споживачів.
Стійкість до корозії та нальоту: наші радіатори виготовлені з високоякісної сталі та покриті антикорозійним захистом всередині.
Дизайн який легко адаптуються під будь-який інтер'єр, від мінімалізму до класики.
Увага! Радіатори призначені виключно для використання в автономних системах опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Вага | 27 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 785 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |