





4 310 ₴
Раковина Qtap Albatross з донним клапаном QT01113070CW виконана з кераміки у білому кольорі прямокутної форми. Дно чаші злегка увігнуте. На раковині передбачений отвір під змішувач, а також отвір для переливу. У комплект поставки входить донний клапан для перекриття зливного отвору за потреби. Раковина монтується в стільницю, що виглядає естетично, заощаджує місце і приховує всі підводи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Висота | 172 мм |