






4 121 ₴
Комплект Qtap Nando LT: Раковина підвісна прямокутна 600х440х130 мм White + Дінний клапан PU02O: Прямокутна раковина (600х440х130 мм) з білим покриттям та донним клапаном PU02O відмінно підійде для мінімалістичних інтер'єрів. Підвісна конструкція звільняє простір та забезпечує зручність експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 130 мм |