





4 064 ₴
Раковина-чаша Qtap Virgo 550х380х125 White QT18116308W стає все більш популярним та затребуваним варіантом у сучасних ванних кімнатах. Вона встановлюється на стільницю або тумбу, тим не займає місце всередині них, проте підводи приховані. Виріб виконаний із якісної кераміки білого кольору. Раковина не обладнана отвором під змішувач, але він буде привабливо виглядати на стіні або поряд на стільниці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 125 мм |