


100 386 ₴
Поворотний вилив має достатній винос для гармонійного та комфортного розташування біля борту ванни. На змішувачі передбачений душовий набір із лійкою. Керамічний картридж забезпечує точне налаштування температури і напору води, а також плавний хід важеля на довгі роки. Для встановлення необхідна прихована монтажна частина, що купується окремо.
Покриття GROHE Long-Life фантомний чорний - вражає своїм виглядом і стійкістю до подряпин і сколів. Це дійсно професіне покриття, яке зберігає чудовий вигляд протягом багатьох років.
Essence - проста, нехитра та гармонійна естетика. Колекція ідеально вписується в сучасні інтер'єри, дозволяє втілювати в життя самі оригінальні дизайнерські задумки, застосовувати усілякі інноваційні технології. Моделі даної лінійки відрізняються вишуканим мінімалістичним дизайном. Вироби виконані з використанням передових технологій, і, при цьому, завжди тішать око завдяки творчому підходу в оформленні.
Переваги та особливості:
Додатково:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Підлоговий |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 277 мм |
| Висота виливу | 824 мм |
| Висота | 844 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Ні |