

4 931 ₴
Підвісний унітаз BILOVEC Rimless i11142 має класичний дизайн, тому буде доречний в інтер'єрі у будь-якому стилі. На додаток до унітазу йде кришка з функцією SOFT CLOSE, яка опускається плавно та безшумно, не шкодячи покриттю унітазу. Унітаз виконаний із кераміки у білому кольорі та покритий емаллю для захисту від вологи. Унітаз виготовлений за безободковою технологією, яка запобігає розмноженню бактерій та спрощує догляд за виробом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |