




6 210 ₴
Стильний дизайн із гладким корпусом і пласким виливом з аератором забезпечує рівномірний та м'який потік води без розбризкування. Завдяки технології економії води, витрата обмежується до 5 л/хв, при цьому якість потоку залишається на високому рівні. Керамічний картридж гарантує довговічність і плавне регулювання водяного потоку. У даній моделі відсутній донний клапан, що підкреслює її елегантний і лаконічний вигляд.
Серія змішувачів для ванної кімнати Cubeo від німецького виробника GROHE – це абсолютно нова концепція розробки дизайну ванної кімнати. Форми змішувачів ідеально підійдуть для інтер'єрів різних стилів, а широта моделей дозволить укомплектувати об'єкт будь-якої складності: від скромної ванної кімнати у квартирі до розкішних апартаментів. Для більшої гнучкості вибору всі моделі представлені в інших кольорах: класичний хром та актуальний чорний матовий. Колекція GROHE Cubeo чудово поєднується з новими душами серії Tempesta та Tempesta Cube для створення неповторного, стильного та комфортного простору ванної кімнати, який служитиме довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 106 мм |
| Висота виливу | 86 мм |
| Висота | 149 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |