





8 318 ₴
Раковина-чаша Qtap Scorpio QT14112243MBN - популярний та затребуваний варіант раковин у сучасних ванних кімнатах. Виріб встановлюється на стільницю або тумбу, тому не займає місце всередині них, а підводи приховані. Раковина виготовлена ??з високоякісної кераміки чорного кольору з матовою поверхнею. Сифон купується окремо. Завдяки чорному кольору раковина стане яскравим акцентом у будь-якій ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 120 мм |