-15%




12 506 ₴
10 630 ₴
EGER – угорська торгова марка, що має великий та успішний досвід створення душових кабін та комплектуючих до них, яка вже підкорила ринок своєю європейською якістю та доступними цінами. Ергономічність є основою продукції ТМ Eger. Адже це не просто конструкція зі скла, пластику та металу, а Ваш особистий простір, вміло планування якого, дозволяє Вам контролювати та раціонально використовувати найважливіший ресурс сучасної людини – час. Душова кабіна без піддону, піддон душової кабіни, двері в нішу, шторка для ванни та аксесуари для душових куточків – лише мала частина того, в чому EGER задає стандарт якості та є пріоритетним вибором для облаштування ванних кімнат у громадських місцях. TISZA BS душова кабіна 90*90*185см, профіль чорний, скло "Spagetti" Тип душової кабіні напівкругла Розмір 900*900*1850мм Двері розсувні візерунок «Spagetti» Рекомендуємо для комплектації душовий піддон акриловий напівкруглий EGER арт. 599-0909R
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eger |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | З візерунками |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1850 мм |