-15%
12 400 ₴
10 540 ₴
VI`Z new WZ душова кабіна квадратна регульований (+/-5cм) профіль, колір білий розмір кабіни може бути в діапазоні від 88см до 98см, шкіра сторона скло гартоване, матове "Zuzmara" Унікальність моделі полягає в широкому діапазоні розмірів кінцевого виробу. Залежно від регулювання довжини горизонтального профілю клієнт може вибрати необхідний в даному діапазоні розмір. Піддон у комплектацію не входить. Кабіну можна встановлювати без піддону. EGER – угорська торгова марка, що має великий та успішний досвід створення душових кабін та комплектуючих до них, яка вже підкорила ринок своєю європейською якістю та доступними цінами. Душова кабіна без піддону, піддон душової кабіни, двері в нішу, шторка для ванни та аксесуари для душових куточків – лише мала частина того, в чому EGER задає стандарт якості та є пріоритетним вибором для облаштування ванних кімнат у громадських місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eger |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 950 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |