





8 413 ₴
Раковина-чаша Qtap Robin 610х400х145 Matt black QT132143PMBMBN стає все більш популярним та затребуваним варіантом у сучасних ванних кімнатах. Вона встановлюється на стільницю або тумбу, тому не займає місце всередині них, а підводи приховані. Виріб виконаний із якісної кераміки чорного кольору. Раковина не обладнана отвором під змішувач, але він буде привабливо виглядати на стіні або поряд на стільниці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 145 мм |