


17 049 ₴
Колекція JOTA представляє собою сегмент безкаркасних душових кабін зі склом товщиною 6 мм і висотою 195 см. Додатковими перевагами кабін JOTA є металева ручка та вмонтована петля з функцією підйому дверей. На скло нанесене захисне покриття CleanPRO, яке запобігає утворенню накипу та осаду на скляних стінках. Кабіну можна встановлювати як на п’ятикутний душовий піддон серії TAKO SLIM, так і безпосередньо на облицьовану плиткою підлогу з лінійним трапом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Багатогранна |
| Огорожа | Тристінна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Комбінована |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Колір профілю | Чорний |
| Вага | 52 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |