


11 929 ₴
Колекція душових піддонів TAKO SLIM представлена моделями різних розмірів та форм в кольоровій гамі, які мають безліч особливостей та переваг:
- виготовлені з високоякісного акрилу
- характерною ознакою піддону є й подвійне армування дна - нанесення шару скловолокна та спеціально модифікованої смоли, що дає змогу витримувати навантаження до 250 кг, а також гарантує стабільність і виняткову довговічність виробу
- висота піддону 4,5 см дозволяє встановити його безпосередньо на підлогу або ж врівень з плиткою
- відсутність видимих країв завдяки глибині лише в 1,7 см та злив, прихований під магнітною заглушкою, створюють візуальне враження однорідної площини
- комплектується магнітною заглушкою та низьким сифоном
- діаметр зливного отвору 90 мм
- 10 років гарантії на піддон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |