

12 869 ₴
Колекція LARGA пропонує багато цікавих дизайнерських рішень. Душові кабіни виготовлені із загартованого скла товщиною 6 мм та мають захисне покриття CleanPro, яке запобігає утворенню накипу та бруду. Асортимент представлений окремими душовими дверми різних розмірів та стінок, завдяки чому можливо скомбінувати модель під власні потреби та розміри приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня огорожі | Прозоре |