


9 899 ₴
Підвісний унітаз MODUO PLUS OVAL розроблений без обідка за інноваційною технологією CleanOn. Завдяки цій технології вода ефективно омиває всю внутрішню поверхню, завдяки чому вона довше залишається чистіше. Підвісну чашу MODUO PLUS OVAL вирізняє сучасний дизайн, овальна форма та гладка поверхня. В комплекті до підвісного унітазу додається сидіння SLIM WRAP, проста структура якого забезпечує легке очищення, а інноваційне рішення для легкого зняття однією кнопкою дозволяє швидко та легко зняти його однією кнопкою. Функція плавного закривання забезпечить поступове опускання сидіння, не даючи йому різкого падіння. Підвісний унітаз ідеально поєднується з іншими елементами колекції MODUO. Виріб придатний для монтажу з системою інсталяції прихованого монтажу AQUA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |