


6 992 ₴
• Торгова марка: MIXXUS PREMIUM
• Серія: ELLIPSE
• Тип: Накладна
• Матеріал: Санфарфор
• Колір: Мармуровий чорний
• Форма: Овальна
• Поверхня: Глянцева
• Кількість чаш: Одна
• Наявність переливу: Ні
• Є отвір під змішувач: Ні
• Довжина (мм): 600
• Ширина (мм): 400
• Висота раковини: 150
• Глибина раковини: 400
• Країна виробник: Китай
• Гарантійний строк (міс): 120
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | На стільницю |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 600 мм |