


6 059 ₴
Технологія SimpleON зі зменшеним обідком значно полегшує процес очищення чаші всередині, ніж при наявності класичного обідка. Це рішення допомагає підтримувати чистоту та гігієну ванної кімнати простим способом, оскільки залишається менше прихованих місць, де можуть накопичуватися вапняний наліт та бактерії.
Компакт ЕКО ІІ має економічну систему змиву 3/5 л. Унітаз-компакт EKO ІІ оснащений горизонтальним випуском і подачею води збоку бачка. Має в комплекті ексклюзивне дюропалстове сидіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Конструкція чаші | Козирькова (унітаз з ухилом) |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Об'єм змивного бачка | 5 л |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 695 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 765 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Ні |
| Функція біде | Ні |