

14 069 ₴
- Висота 190 см - відмінний варіант для приміщень з високими стелями, а також для людей з високим зростом.
- конструкція виконана з безпечного загартованого скла товщиною дверей 5 мм та нерухомих стінок – 4 мм.
- модель оснащена металевими двосторонніми ручками-скобами із зовнішнього боку та ручками-кнобами із внутрішньої
- подвійні металеві верхні та нижні ролики оснащені системою швидкого зняття EasyOff, завдяки якій кабіну набагато простіше підтримувати у чистоті.
- регульований пристінний профіль дозволяє встановити конструкцію навіть на нерівну стіну та приховати перепади до 15 мм.
- силіконові ущільнювачі забезпечують герметичність та запобігають витоку води за межі кабіни.
- кабіну можна встановлювати на душовий піддон або безпосередньо на облицьовану плиткою підлогу з душовим трапом.
- гарантія: 5 років на скло та профіль, 3 роки на інші компоненти
- Виробник надає гарантію на наявність оригінальних запчастин протягом 10 років з дати випуску останньої партії товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1900 мм |