








4 999 ₴
Усередині змішувача працює довговічний керамічний картридж GROHE SilkMove, який забезпечує плавне й точне регулювання напору та температури води. Вбудований обмежувач температури допомагає зменшувати енергоспоживання, а технологія GROHE Water Saving обмежує витрату до 5 л/хв (при 3 барах), зберігаючи потужний струмінь.
Вилив оснащений шарніром, що дозволяє точно регулювати напрямок подачі води, а зручний зливний гарнітур легко відкривається й закривається невеликим важелем на задній частині змішувача — без потреби мочити руки.
Довговічне й просте у догляді хромоване покриття GROHE Long-Life гарантує, що змішувач збереже бездоганний вигляд на довгі роки.
А встановлення напрочуд просте: завдяки системам QuickTool, QuickGuide та QuickVideo монтаж займає мінімум часу.
До речі, колекція GROHE Dice чудово поєднується як із круглими, так і з квадратними змішувачами, душами, аксесуарами та сантехнікою — створюючи єдиний гармонійний стиль вашої ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 5 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 113 мм |
| Висота виливу | 92 мм |
| Висота | 151 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |