









5 399 ₴
Елегантна металева ручка з плавним вигином зручно лежить у руці, а всередині змішувача працює надійний керамічний картридж GROHE SilkMove, що забезпечує м’яке й точне регулювання об’єму та температури води. Вбудований обмежувач температури допомагає економити енергію.
Для ще більшої ощадності застосовано технологію GROHE Water Saving: витрата води знижена до ефективних 5 л/хв (при 3 барах) без втрати потужності струменя. Зручний зливний гарнітур легко керується невеликим важелем на задній частині змішувача — відкривати й закривати його можна, не намочивши руки.
Завдяки довговічному та простому в догляді покриттю GROHE Long-Life змішувач у блискучому хромі надовго збереже первісний вигляд. Встановити його напрочуд легко: система QuickTool, QuickGuide та QuickVideo допоможуть змонтувати змішувач у рекордні строки.
До речі, колекція GROHE Dice чудово поєднується як із круглими, так і з квадратними змішувачами, душами, аксесуарами та сантехнікою — створюючи гармонійний і цілісний дизайн вашої ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 5 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 116 мм |
| Висота виливу | 105 мм |
| Висота | 172 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |