-15%




8 970 ₴
7 624 ₴
Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка Ø30, товщина 1,5 мм; перемичка овальної форми 32х18, товщина 1,2 мм
Регулятор: сенсорний (сенсорний в нижньому ковпачку)
Розміщення шнура: зліва
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою в 1500В
| Відстань між центрами стійок А (мм) |
Висота В (мм) |
Ширина С (мм) |
Кількість перемичок* (шт) |
Потужність (± 5%) (вт) |
Розміщення перемичок |
Розміщення шнура |
| 500 | 810 | 530 | П9 | 140 | 2-3-4 | зліва |
Робота регулятора:
При вмиканні рушникосушарки в електричну мережу засвітиться та згасне підсвітка (синій колір), що сигналізує про справність регулятора. Регулятор S3 має три режими роботи: "min","mid" та "max". Режими перемикаються короткочасним доторканнямдо сенсора (
Регулятор має функцію вимкнення нагріву по таймеру.Режим таймера (3 год.)вмикаєтьсядовгим доторканнямдо сенсора (>2 сек). Про ввімкнення таймера сигналізує миготлива синя підсвітка. Режим роботи рушникосушарку запам'ятовується, при зникненні та відновленні живлення регулятор відновить роботу на поточному режимі.
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість секцій | 9 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 140 Вт |
| Тип підключення | Лівий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Поличка | Ні |