




4 964 ₴
Високий змішувач для умивальника Qtap Capricorn QTCAP1060H102C48220 у хромованому виконанні ідеально підходить для встановлення з накладними раковинами. Сучасний дизайн, надійна конструкція та зручне одноважільне керування роблять його стильним і практичним елементом ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Висота виливу | 239 мм |
| Висота | 305 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |