









11 344 ₴
Підвісний унітаз Qtap Tern Ultra Quiet у бежевому кольорі поєднує стильний дизайн та практичність. Він виготовлений із міцної кераміки, стійкої до вологи та простий у догляді. У комплект входить сидіння Slim із дюропласту з функціями Soft-close та Quick Release, що робить використання комфортним та зручним в обслуговуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Об'єм змивного бачка | 7.15 л |
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Безобідковий | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 835 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |
| Функція біде | Ні |