


2 009 ₴
Колекція Cersania характеризується мінімалістичним дизайном, де кожна деталь розроблена з урахуванням досвіду користувачів і призначена для того, щоб полегшити підтримання гігієни та якнайефективніше задіяти простір.
Умивальники Cersania виготовлені з високоякісної керамічної маси та покриті глазур’ю, завдяки чому поверхня легко очищається навіть без використання сильнодіючих мийних засобів. А завдяки універсальності кольору, керамічні вироби ідеально пасують до іншого обладнання, що робить їх сумісними з іншою продукцією бренду.
- розміри [см]: довжина × глибина × висота: 55 × 39 × 17,5
- з переливом
- наявність центрального отвору під змішувач
- умивальник монтується на тумбу або підвішується безпосередньо на стіну з декоративним сифоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 550 мм |