





4 601 ₴
• Виробник: Китай
• Модель: EWH-1115
• Тип монтажу: Настінний
• Спосіб управління: Автоматичний
• Матеріал внутрішнього бака: Метал + тришарове покриття сапфіровою емаллю
• Тип нагрівального елемента (ТЕН): Відкритий (мокрий)
• Матеріал нагрівального елемента (ТЕН): Мідь
• Клас захисту корпусів електронного обладнання: IPX4
• Колір: Білий
• Форма: Квадратна
• Об'єм (л): 15,00
• Потужність (Вт): 1500
• Напруга мережі (V): 220
• Частота струму (Гц): 50
• Діапазон регулювання температури (°C): 30-75
• Номінальний тиск (PN), МПа: 0,7
• Клас енергоефективності: B
• Гарантійний термін (міс): 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Внутрішнє покриття бака | Сапфірова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 366 мм |
| Ширина | 366 мм |
| Глибина | 311 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |