






5 520 ₴
Цей електричний водонагрівач оснащений мокрим ТЕНом з потужністю 2000 Вт та механічним керуванням.
Внутрішній бак водонагрівача виготовлений з використанням передової технології емалі WETMETHOD, що забезпечує антикорозійний захист та стійкість до інкрустації. Інтегральне піноутворення з потовщеного уретану підтримує температуру води протягом доби, забезпечує якісну теплоізоляцію та енергоефективну роботу.
Клас захисту IPX4 та багаторівневий захист забезпечують безпеку та надійність компонентів, а також захист від сухого нагріву, перегріву та високого гідравлічного тиску. Регулятор температури забезпечує точний і надійний контроль температури води, а регульований діапазон температури води від 30 до 75°C дозволяє вибирати найкращу для вас температуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 555 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |